Zespol

Sens

ZespółZespol

                

 Anna

Anna Dorna -  Psychoterapeuta

„Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do mnie samej” (Alice Miller)

Jestem terapeutką w trakcie szkolenia dyplomowego w Ośrodku INTRA w Warszawie. Ukończyłam Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, a także dwuletnie studium w Instytucie Psychologii Procesu. W latach 2012-2014 odbyłam staż w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii w Warszawie. Pracuję pod stałą superwizją.

W swojej pracy z Klientami łączę wiedzę wynikającą ze znajomości różnych podejść terapeutycznych z wrażliwością zdobytą w szkołach artystycznych, a także doświadczeniem nabytym w pracy w środowisku korporacyjnym. Daje mi to możliwość holistycznego spojrzenia na Klienta i jego problem oraz pomaga w lepszym jego zrozumieniu, włączając w to środowisko, w którym funkcjonuje.

Korzystam m.in. z dialogu egzystencjalnego, eksperymentów gestaltowskich, pracy ze snami i ciałem. Przede wszystkim jednak pracuję na relacji terapeutycznej. Ufam, że stworzenie bezpiecznej i pełnej akceptacji przestrzeni, w której może zaistnieć autentyczna i spontaniczna wymiana myśli, uczuć i wyobrażeń, pomaga Klientowi wsłuchać się w siebie oraz akceptować siebie takim jakim jest. Dopiero wtedy możliwa jest zmiana.

Wierzę w zdolność człowieka do odnajdowania własnej, niepowtarzalnej drogi, a swoją rolę, jako terapeuty, widzę w towarzyszeniu w tej podróży.

Pomagam osobom dorosłym, które:
 przeżywają trudności w relacjach,
 zmagają się z silnymi emocjami, obniżonym nastrojem, depresją,
 doświadczają nadmiernego napięcia i lęku,
 przeżywają kryzys w życiu osobistym,
 mają zaniżoną samoocenę,
 doświadczają poczucia niemocy, braku wpływu na własne życie,
 chcą lepiej zrozumieć siebie, swoje uczucia i potrzeby,
 pragną pełniej siebie wyrażać, żyć w zgodzie z własną naturą i potencjałem.

Interesuję się muzyką, teatrem. Lubię smaczną kuchnię i dobre książki, a przede wszystkim uwielbiam inspirujące rozmowy, których nigdy nie dość.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


MantorCMS Copyright © 2010-2011 Krzysztof Mantorski