Image

Sens

O nas

Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów, coachów, trenerów, doradców, lekarzy i wykładowców.

Naszym celem jest pomoc osobom doświadczającym życiowych trudności i kryzysów oraz tych, którzy chcą polepszyć swoje funkcjonowanie zarówno w obszarze prywatnym jak i zawodowym.

Legitymujemy się dyplomami oraz certyfikatami, które uzyskaliśmy na drodze gruntownego szkolenia oraz nieustannie rosnącego doświadczenia zawodowego w pracy z naszymi klientami. Jako psychologowie przestrzegamy zasad spisanych w Kodeksie Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, spełniamy wymagania "Ustawy o zawodzie psychologa" z dn. 08.06.2001 Dz. U. z 2001r Nr 73 poz. 763.

Aktualności

Warsztat arteterapeutyczny - Spotkanie z korzeniami

11 luty 2017   godz 9 - 17

 

Kim są nasi przodkowie?
Jak ich życie i wybory wpłynęły na nas?
Czy korzystamy ze skryptów, które Nam przekazali? Czy je znamy i umiemy nazwać?
Czym pachniał mój dom. Zapachy mojego życia.
Dlaczego wchodzimy w określony typ relacji i jaki ma to związek z przeszłością?
Czy człowiek jest białą kartą i co zależy od nas a co jest zapisane w genach?
Czy możemy się odciąć od naszych rodzin? Kiedy warto powiedzieć - rezygnuję.

Spotkanie ma pomóc w obejrzeniu własnej przeszłości. Zależy nam aby każdy uczestnik wyszedł bogatszy w wiedzę o swoim domu rodzinnym. O tym jakie błogosławieństwa i jakie przekleństwa ze sobą dzięki temu nosimy. Bo wiedza umożliwia w rezultacie zrozumienie siebie, zmianę, ale także akceptację tego, co niemożliwe do zmiany. Wiedza o korzeniach daje nam większą władzę nad własnym życiem.
Będziemy korzystać z fotoarteterapii, psychorysunku, wizualizacji i nie tylko ;) Na koniec oczywiście nie zabraknie Waszego ulubionego wglądu;)
Wierzymy, że bogatsi o dodatkową wiedzę, lepsze samopoznanie i wzmocnione korzenie;) ruszycie w dalszą drogę. Kreatywnie i radośnie tworząc rzeczywistość zgodną z potencjałem każdego z Was:)

Serdecznie zapraszamy,
Iwona Centka i Kasia Czajkowska

https://www.facebook.com/events/1375901472461858/


MantorCMS Copyright © 2010-2011 Krzysztof Mantorski