Studia podyplomowe

Sens

Studia podyplomoweStudia podyplomowe

Nie ma rozpusty gorszej niż myślenie

- Wisława Szymborska 

Nie mogę siebie nazwać wiedzącym. Byłem poszukującym i jestem nim dotąd, nie szukam już jednak w gwiazdach i księgach, zaczynam bowiem słyszeć nauki, którymi szemrze we mnie własna krew.

- Hermann Hesse

Sukces firmy współtworzą kompetentni pracownicy, dobrze rozumiejący korzyści wynikające z rozszerzania swoich kompetencji zawodowych. To oni decydują o tym, czy Wasza firma będzie się prężnie rozwijała, czy odnajdzie się na trudnym polskim rynku i czy wytrzyma konkurencję z najlepszymi.

Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem już od 2001 roku prowadzi studia licencjackie i podyplomowe dla pracowników, menedżerów i liderów chcących poszerzyć swoje kompetencje zawodowe. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie wiedza i umiejętności przynoszą sukces pracodawcy. Instytut Rozwoju Osobistego Sens współpracuje z uczelnią juz od 8 lat. Początkowo w ramach współpracy personalnej, obecnie zinstytualizowanej.

Studia podyplomowe pomogą zdobyć lojalnych pracowników, którzy będą mieli nowoczesną wiedzę o tym jak lepiej zarządzać swoim czasem, którzy będą mieli znajomość europejskich i amerykańskich standardów, którzy będą aktywnie wpływać na rozwój firmy.

             Oferujemy unikalne, interdyscyplinarne studia dla tych, którzy chcą pogłębić wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, socjogii, prawa pracy, psychologii w zarządzaniu, BHP, czy też doradztwa zawodowego. W zależności od potrzeb klienta i od analizy rynku oferujemy do wyboru studia licencjackie stacjonarne, zaoczne, bądź w formie e–learningowej; bądź podyplomowe. Duża część z proponowanych zajęć  - zwłaszcza na studiach podyplomowych - to ćwiczenia, studia przypadków, treningi umiejętności, warsztaty i seminaria. Cały proces kształcenia opieramy na ciągłej konfrontacji wiedzy teoretycznej z rzeczywistością. Zajęcia dydaktyczne prowadzone w takiej formie gwarantują nabycie praktycznej wiedzy. To doskonała okazja, żeby nauczyć się od najlepszych specjalistów danych branż. Za program specjalizacyjny oraz za ofertę studiów podyplomowych odpowiadają najlepsi w Polsce specjaliści: trenerzy, dyrektorzy HR, doradcy zawodowi, psycholodzy, coachowie. To gwarantuje wysoki poziom teoretyczny, ale przede wszystkim podejście praktyczne.

           Absolwentami studiów są m.in. pracownicy:

Urzędu m.st. Warszawy, Kancelarii Senatu RP, Polskich Linii Lotniczych, banków: BPH-PBK, Millenium Bank, Fortisbank, Invest Bank, TP SA, Era, Carserwis, Servisco, Wella, Raben i wielu innych przedsiębiorstw, Urzędu Skarbowego Warszawa Ursynów, ZUS, Telewizja Polska, TVN, oraz wiele wiele innych.

Studia podyplomowe oferowane są w pożądanych na rynku specjalnościach:

  • Zarządzanie Personelem
  • Doradztwo zawodowe
  • Trenerstwo i coaching
  • Rozwijanie Osobistych Umiejetności

Przy układaniu programów uczestniczyli wybitni teoretycy, znawcy w swoich dziedzinach.

Zapraszamy!

MantorCMS Copyright © 2010-2011 Krzysztof Mantorski