Zespol

Sens

ZespółZespol

Iwona Centka - psychoterapeuta, doradca zawodowy

Iwona Centka                                 Psychoterapeutka, doradca zawodowy i trener

Współzałożycielka  

Instytutu Rozwoju Osobistego Sens         

tel. 502 024 511, e-mail: i.centka@sens.edu.pl                                                                                                         

Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Prowadzi terapię indywidualną krótko i długoterminową, terapię grupową dla dorosłych i młodzieży, warsztaty interpersonalne, oraz grupy wsparcia dla kobiet znajdujących się w trudnej sytuacji osobistej i zawodowej, grupy dla osób, które mają problem z radzeniem sobie ze stresem, grupy interpersonalne i rozwijające osobiste umiejętności.

Ukończyła m.in. kurs pracy z grupą, pracy z dzieckiem – „jak mówić, żeby dzieci słuchały, jak słuchać, żeby dzieci mówiły”, Studium Terapii Grupowej, seminarium poświęcone osobom homoseksualnym, psychoonkologiczne -  dla tych, którzy borykają się z chorobą nowotworową swoją lub w rodzinie. Obecnie kończy studia psychoterapeutyczne indywidualne i pracy w grupie.

Swoje doświadczenie zawodowe zbierała między innymi w Szpitalu Psychiatrycznym Oddział na Dolnej, w wielu Fundacjach i organizacjach pozarządowych.

Jedną z jej specjalności jest praca wokół kobiecości - wspólnie z Anią Dąbrowską stworzyła warsztaty dla kobiet z rozwoju świadomości kobiecej, oraz prowadzi wyłącznie kobiece grupy terapeutyczno - interpersonalne i rozwojowe.

Współtwórczyni Fundacji Metanoia - zajmującej się promocją zdrowia psychicznego. Współpracowała z Fundacją Dzieci Niczyje, oraz z Fundacją Gloria Victoribus w zakresie pomocy psychologicznej. Współprowadziła grupę terapeutyczną dla młodzieży w Fundacji Aslan, oraz grupę wsparcia w fundacji PJK.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2003 roku prowadzi zajęcia otyczące między innymi: komunikacji interpersonalnej, stresu, wyboru zawodu, planowania kariery i poszukiwania pracy oraz świadomości. Ma za sobą kilka tysięcy godzin warsztatów rozwojowych. Wspólnie z Aleksandrą Szurek jest współtwórczynią autorskiego programu studiów podyplomowych dla doradców zawodowych, który realizuje w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem. Prowadzi superwizję dla doradców zawodowych i trenerów.

Szkolenie - Studium psychoterapii indywidualnej i grupowej - Laboratorium Psychoedukacji.

W Instytucie Rozwoju Osobistego Sens prowadzi terapię indywidualną krótko i długoterminową w nurcie psychodynamicznym, terapię grupową i treningi interpersonalne, interwencje kryzysowe oraz doradztwo zawodowe i superwizje dla doradców i trenerów.

Pracuje także przez Skype.

Ekspertka Polskiego Radia i Telewizji: program 1 TVP oraz Radiowa Trójka Warto Rozmawiać, Godzina Wychowawcza.

Prywatnie mężatka, troje dzieci. Pasjonatka polskich zamków i wszystkiego co stare.

psychoterapia warszawa, psychoterapia warszawa ,psychoterapia warszawa, psychoterapia warszawa , psychoterapia warszawa, psychoterapia warszawa , psychoterapia warszawa, psychoterapia warszawa , psychoterapia warszawa, psychoterapia warszawa , psychoterapia warszawa, psychoterapia warszawa 


 

MantorCMS Copyright © 2010-2011 Krzysztof Mantorski