Zespol

Sens

ZespółZespol

                          

 Iwona

Iwona Musiał Certyfikowany Coach

Z wykształcenia pedagog, certyfikowany coach ICC, członek International Coaching Community – Międzynarodowej Społeczności Coachów. Absolwentka podyplomowych studiów z zakresu coachingu w Laboratorium Psychoedukacji przy SWPS-ie. Ponadto uzyskała certyfikację trenera biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego. Akredytowany trener narzędzi psychometrycznych: Insights Discovery i Extendend Disc.Zawodowo od 7 lat związana z biznesem. W zakresie doradztwa wdraża projekty: Modele kompetencyjne, Systemy ocen pracowniczych, Opisy stanowisk pracy, Systemy rekrutacji i selekcji pracowników, Ocena metodą 180/360°, Assessment & Development Center, Zarządzanie Przez Cele, Planowania działań rozwojowych i umiejętności udzielania informacji zwrotnych. Prowadzi szkolenia z zakresu: System Insights Discovery™, Extendent Disc™. Specjalizuje się w szkoleniach z efektywności osobistej w biznesie. 

Prywatnie pasjonatka tańca - wielokrotne mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych w kategorii Senior. Miłośniczka kulinariów i propagatorka zdrowego stylu odżywiania. Zainteresowania psychologią i miękkim HR przekładają się na indywidualne podejście i efektywne wsparcie Klienta w rozwoju oraz osiąganiu sukcesów.

"Coach jest kimś, kto mówi ci, czego nie chcesz słyszeć, który widzi
to, czego nie chcesz widzieć — po to, żebyś był kimś, kim zawsze
chciałeś być."

Czym dla mnie jest coaching?

Kiedy myślę o coachingu wyobrażam sobie podróż w różne destynacje świata. Są one niczym innym jak celami, które określa i stawia sobie klient. Od niego właśnie zależy ile będzie ona trwała i czy dotrze tam, gdzie potrzebuje. Ja mu towarzyszę poprzez zadawanie pytań i zachęcania go do eksplorowania w głąb siebie. Pozwala mu to na zdobycie innej perspektywy i zobaczenie innego koloru światła. Podróże bywają różne, czasem przesypiamy je, innym razem rozmawiamy ze współtowarzyszami, pracujemy….

Zachęcam moich klientów, by z każdej podróży zabrali dla siebie jak najwięcej, by nie obawiali się porzucić swojej strefy komfortu, byli ciekawi, otwierali się. Dzięki temu mogą dotrzeć do swojego, często niezauważonego, niedocenianego potencjału i zasobów.

Najważniejszym sukcesem, są sukcesy ludzi z którymi, i dla których pracuję, opierając się na wysokich standardach ICC.


Referencje udostępniamy na życzenie.

 

MantorCMS Copyright © 2010-2011 Krzysztof Mantorski