Zespol

Sens

ZespółZespolKatarzyna Langen

psychoterapeutka w trakcie szkolenia

 Prowadzi psychoterapię w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym Gestalt. Przygotowuje się do uzyskania certyfikatu Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt EAGT. Kształci się w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. 

Jest doktorem nauk humanistycznych, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła kulturoznawstwo ze specjalnością japonistyka.

 Brała udział w różnych warsztatach rozwojowych dla psychoterapeutów m. in. w "LGBT bez tajemnic - wiedza i kompetencje w pracy pomocowej" w Instytucie Pozytywnej Seksualności w Warszawie oraz "Granice Wstydu" w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. 

 Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym SPZOZ Wola-Warszawa, gdzie pełniła rolę koterapeutki w psychoterapii grupowej (uczestnicy z rozpoznaniem zaburzeń osobowości i depresji). Prowadziła również zajęcia z psychorysunku oraz muzykoterapii. W Bródnowskim Stowarzyszeniu Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi POMOST prowadziła autorskie zajęcia terapeutyczne dla osób po kryzysach psychicznych.

 Swoją pracę poddaje superwizji certyfikowanego superwizora. Uznaje standardy etyczne zawarte w Kodeksie Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. 

 Pracuje zarówno z osobami zmagającymi się z zaburzeniami, jak i nad generalną poprawą jakości funkcjonowania. 

 Gabinet terapeutyczny jest miejscem, gdzie można bezpiecznie wyrazić i przeżyć różne trudne emocje, dotrzeć do swoich potrzeb. Uświadomić sobie i domknąć nierozwiązane sytuacje z przeszłości, odkryć siebie takiego, jakim się naprawdę jest. 

MantorCMS Copyright © 2010-2011 Krzysztof Mantorski