Zespol

Sens

ZespółZespol

Ania Dąbrowska Trener

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

Ania Dąbrowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości oraz Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Od 2006 roku właścicielka Pracowni Zielona Pomarańcza (www.zielonapomarancza.pl) Z pasji terapeutka pracy z ciałem i trener Procesu Tworzenia.

Zafascynowana ciałem człowieka jako obszarem do pracy rozwojowej – osobistej i duchowej. Ukończyła sześciostopniowy Kurs Terapii Czaszkowo-Krzyżowej według koncepcji biodynamicznej Franklyna Sillsa a następnie kursy uzupełniające w tym „Naturalne podejścia do Depresji i zespołu obniżonego nastroju” i „Serce” prowadzone przez Andreę Axt.

Obecnie w trakcie certyfikacji w Szkole Tworzenia (www.schoolofcreation.com)

O ciele: ”Nasze ciało jest fizyczne, ograniczone. Dzięki temu- jeśli pozwolimy mu się zatrzymać, może nas sprowadzić do "tu i teraz". Takie zanurzenie się w doświadczeniu daje szansę by przypatrzeć się temu co nami kieruje, dokąd zmierzamy, co jest dla nas ważne. Pomóc usłyszeć wewnętrzną prawdę.

Praca rozwojowa to przede wszystkim praca z przekonaniami i wzorcami zachowań.

Z poziomu ciała polega ona na jednoczesnym zrozumieniu co – i na co - potrzebujemy zmienić oraz na uwolnieniu zamrożonej, zatrzymanej w ciele energii, wraz z towarzyszącym ładunkiem emocjonalnym.

Ponowne „przepuszczenie” emocji przez ciało wnosi głęboką zmianę i stwarza miejsce na nową, ożywczą energię życiową. Emocje bowiem niczym kotwice zaszczepiają doświadczenia i towarzyszące im przekonania w naszych ciałach. W powięziach, w systemie nerwowym, w tym co nam przeszkadza - niedoskonałościach ciała, bolesnych miejscach, chorobach. Wiele z nich poprzez różne mechanizmy obronne tkwi na poziomie niedostępnym dla naszych możliwości poznawczych o ile nie wdrożymy technik lub praktyk pracy z nimi.

Według mnie praca z ciałem jest o tyle niesamowita, że ciało jest absolutnie szczere i autentyczne. Gdy nawiążemy z nim pełną akceptacji, dobrą relację pozwala na głęboką odbudowę poczucia wartości, wewnętrznego autorytetu i pomaga w świadomym tworzeniu pięknego, twórczego życia. ”

Prywatnie mężatka, mama dwóch córek. Kocha podróże, fotografię, przestrzeń, taniec.

W Instytucie Rozwoju Osobistego Sens współprowadzi roczny cykl rozwojowy dla kobiet „Sztuka bycia sobą” oraz indywidualne sesje terapeutyczne uwalniające i integrujące ciało z wykorzystaniem biodynamicznej terapii czaszkowo-krzyżowej, różnych form masażu. Uczy świadomego tworzenia projektów życiowych (biznesowych oraz osobistych) w Procesie Tworzenia.

Kasia Czajkowska Fotograf

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Czajkowska

Absolwentka oraz stypendystka Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie, oraz wydziału pedagogiki na Uniwersytecie Białostockim.

Członkini kolektywu twórczego Towarzystwo Wzajemnej Foto(re)animacji. Zafascynowana tematyką kobiecości oraz fotografią jako narzędziem, które pozwala wydobyć wewnętrzne piękno i pomóc w osobistym rozwoju. Uważa, że fotografia portretowa uczy dystansu, akceptacji i wzmacnia pewność siebie. Mówi, że „fotografia to początek odkrywania własnej wyjątkowości.”

Zmiany zaczyna od siebie, a potem stara się zarażać nimi innych. Ma szczęście do ludzi, a oni do niej. Jej zdaniem nie ma przypadków, są znaki, które nas prowadzą tam, gdzie w głębi serca chcemy być:)

portfolio: http://www.katarzynaczajkowska.com

W Instytucie Sens współprowadzi warsztaty kobiece, oraz pomaga indywidualnym osobom w odkrywaniu swojego piękna i budowaniu pewności siebie.

 

psychoterapia warszawa, psychoterapia warszawa ,psychoterapia warszawa, psychoterapia warszawa , psychoterapia warszawa, psychoterapia warszawa , psychoterapia warszawa, psychoterapia warszawa , psychoterapia warszawa, psychoterapia warszawa , psychoterapia warszawa, psychoterapia warszawa 

 

                     


MantorCMS Copyright © 2010-2011 Krzysztof Mantorski