Warsztaty i szkolenia

Sens

Warsztaty i szkoleniaWarsztaty i szkolenia

Zapraszamy do udziału w Kobiecej Grupie Rozwojowej

"Sztuka bycia sobą".

Udział w grupie obejmuje weekendowy Warsztat Otwierający oraz cykl 14 comiesięcznych spotkań i ma na celu wzmocnienie i wsparcie dla Twojej kobiecości, rozwój osobisty i duchowy.

WARSZTAT OTWIERAJĄCY Termin podany będzie wkrótce

Warsztat ten otwiera 15 miesięcy wspólnej pracy rozwojowej. Jego podstawowym założeniem jest przygotowanie uczestniczek do pracy w Kobiecej Grupie Rozwojowej. 
Pragniemy, byś przy aromatycznej herbacie, spokojnej muzyce i domowej atmosferze – zapoznała i zaprzyjaźniła się z innymi kobietami. Zależy nam, by stworzyć zgrany i bezpieczny zespół, w którym będziesz mogła swobodnie doświadczyć poznania samej siebie co bardzo procentuje w dalszej pracy.

Każda z Kobiet zostanie poproszona o narysowanie mapy obszarów swojej zmiany emocjonalnej i fizycznej. Porozmawiamy też o wizażu, koloryzacji, przejdziemy przez sesję fotograficzną, by po roku móc zobaczyć pełnię zmian. Chcemy by nasze uczestniczki poczuły siłę Kobiecych Więzi, by zobaczyły dlaczego tak ważne jest wsparcie, zrozumienie i wspólnota.
Metody pracy: ćwiczenia interpersonalne, psychorysunek, arteterapia, praktyka uważności (medytacja, relaksacja, ćwiczenia oddechowe), praca z ciałem, ćwiczenia ruchowe, sesja analizy kolorystycznej, sesja fotograficzna

KOBIECA GRUPA ROZWOJOWA
Przez kolejnych 14 miesięcy będziemy spotykać się na 4 godzinnym warsztacie by wspólnie towarzyszyć sobie w poznawaniu siebie, pogłębianiu rozwoju i w zmianie.

Regularne spotykanie się przez 14 miesięcy umożliwi:
• Poznawanie siebie – swoich potrzeb, uwarunkowań, lęków;
• Odkrywanie własnego potencjału i możliwości;
• Tworzenie harmonijnego wizerunku własnego (analiza kolorystyczna, poradnictwo stylistyczne;
• Rozwój osobisty poprzez arteterapię (rysunek, rzeźba, taniec, wspólne gotowanie);
• Rozwój osobisty poprzez pracę nad życiorysem (terapeutyczne narzędzie pracy pozwalające na systemowe zrozumienie siebie);
• Pogłębianie umiejętności interpersonalnych;
• Praca nad akceptacją własnego ciała i budowanie relacji z nim;

Na zakończenie grupy każda z Pań weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

START GRUPY W LUTYM 2017


Prowadzące:

Ania Dąbrowska: 
Terapeutka Pracy z ciałem, nauczyciel Procesu Tworzenia. Swoją praktykę opiera na uważności, akceptacji i otwartości na drugiego człowieka i jego historię oraz przekonaniu, że człowiek potrzebuje jedynie wewnętrznej ciszy, by prawdziwie wzrastać. „Daj sobie świętą przestrzeń do wzrastania – wtedy kwiaty w Twoim Ogrodzie Przyjemności zakwitną kolorowo...” Właścicielka Zielonej Pomarańczy, miejsca w którym towarzyszy ludziom w odkrywaniu prawdy o siebie i transformacji tego, co nie służy i ogranicza. 


Iwona Centka:
Psychoterapeutka, doradca zawodowy i wykładowca. Swoją drogę odkrywania siebie rozpoczęła przypadkiem, lata temu i jak dziś stwierdza – była to najlepsza decyzja w jej życiu. Stara się być wierna sobie, swoim marzeniom, wartościom i pasjom. Jednocześnie towarzyszy innym - a zwłaszcza kobietom w zrozumieniu siebie, poznaniu siebie i pokochaniu siebie. Z całym katalogiem wad i zalet. Próbuje łączyć wiedzę psychologiczną zdobytą podczas 4 – letnich studiów psychoterapeutycznych, ze swoją wielką wiarą w drugiego człowieka. Współwłaścicielka Instytutu Rozwoju Osobistego Sens.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Warsztat Otwierający
Miejsce: ul. Niemcewicza 7/9 m 81, Warszawa
Data: Styczeń 2017
Wstęp: 660 zł (koszt warsztatu, materiałów oraz poczęstunku) Obiad można zjeść w okolicznych knajpkach. Bądź istnieje możliwość podgrzania na miejscu.
Ilość miejsc: 12
Zapisy: pracownia@zielonapomarancza.pl, tel. 502 024 511; kwalifikacja następuje na podstawie rozmowy konsultacyjnej

Cykl 14 spotkań
Miejsce: ul. Niemcewicza 7/9 m 81, Warszawa
Data: każdy pierwszy lub drugi piątek miesiąca w godzinach 18-22. 
Wstęp: 400 zł 
Ilość miejsc: 12

Rezerwacja: wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 330 zł na nr konta: 04 1950 0001 2006 0072 8845 0002
Więcej informacji: 502 024 511 (Iwona Centka), 605 100 387 (Ania Dąbrowska) 
UWAGA - rezerwacja oznacza zapisanie się na pełny cykl rozwojowy tj 15 spotkań.


Zapraszamy do towarzyszenia nam na Facebooku: https://www.facebook.com/events/926209724065190/

 MantorCMS Copyright © 2010-2011 Krzysztof Mantorski